Strikoteam

Management Team

Stefan van Strien

Stefan van Strien

Managing Director / Owner

Stefan is de eigenaar van Strikolith.

0162-514750 s.vanstrien@strikolith.com
Nico Karper

Nico Karper

Operationeel manager

Binnen Strikolith is Nico verantwoordelijk voor logistiek, R&D en productie.

0162-514750 n.karper@strikolith.com

Binnen Strikolith is Nico verantwoordelijk voor logistiek, R&D en productie.

0162-514750 n.karper@strikolith.com
Frans Hoefnagels

Frans Hoefnagels

Controller

Binnen Strikolith is Frans verantwoordelijk voor financiën, administratie, HRM, ICT en kwaliteit.

0162-514750 f.hoefnagels@strikolith.com

Binnen Strikolith is Frans verantwoordelijk voor financiën, administratie, HRM, ICT en kwaliteit.

0162-514750 f.hoefnagels@strikolith.com

Verkoop buitendienst

Hans van den Hoek

Hans van den Hoek

Strikolith Rayonmanager Noord-West

Tussen het korfballen door is Hans erg actief in de afbouw, hij kent iedereen en iedereen kent hem.

06-55114645 h.vandenhoek@strikolith.com
Cees Oomen

Cees Oomen

Strikolith Rayonmanager Zuid-West

Cees komt altijd met een oplossing, maar dan ook echt altijd!

06-24906039 c.oomen@strikolith.com

Cees komt altijd met een oplossing, maar dan ook echt altijd!

06-24906039 c.oomen@strikolith.com
Jacco Bijvank

Jacco Bijvank

Strikolith Rayonmanager Midden

Deze enthousiaste Utrechter weet van aanpakken.

06-53975716 j.bijvank@strikolith.com

Deze enthousiaste Utrechter weet van aanpakken.

06-53975716 j.bijvank@strikolith.com
Jeroen Woertman

Jeroen Woertman

Strikolith Rayonmanager Noord-Oost

Voor een technisch advies bent u bij Jeroen aan het juiste adres. De wijzen komen uit het Oosten zeggen ze.

06-10202486 j.woertman@strikolith.com

Voor een technisch advies bent u bij Jeroen aan het juiste adres. De wijzen komen uit het Oosten zeggen ze.

06-10202486 j.woertman@strikolith.com
Edward op 't Einde

Edward op 't Einde

Strikotherm Accountmanager

Ze noemen hem ook wel "diesel", als Ed zijn tanden ergens inzet, laat hij het niet meer los.

06-51999363 e.opteinde@strikolith.com
Richard Ceelen

Richard Ceelen

Accountmanager Projecten

Geen project, vraag of detail is Richard te gek! Daag hem maar eens uit.... 06-12846435 r.ceelen@strikolith.com
Geen project, vraag of detail is Richard te gek! Daag hem maar eens uit.... 06-12846435 r.ceelen@strikolith.com
Corne Mol

Corne Mol

Strikotherm Accountmanager

Met zijn positieve kijk weet Corne altijd de juiste oplossingen te bedenken.

06-51996578 c.mol@strikolith.com

Met zijn positieve kijk weet Corne altijd de juiste oplossingen te bedenken.

06-51996578 c.mol@strikolith.com
Claudia Koppenhagen

Claudia Koppenhagen

Projectadviseur

Claudia is het aanspreekpunt binnen Strikolith voor alle architecten en voorschrijvers.

06-53554149 c.koppenhagen@strikolith.com

Claudia is het aanspreekpunt binnen Strikolith voor alle architecten en voorschrijvers.

06-53554149 c.koppenhagen@strikolith.com

Infocenter / Verkoop binnendienst

Cor Westerhout

Cor Westerhout

Manager Infocenter / Verkoop binnendienst

Zijn er supportvragen waar niemand uit komt, dan weet Cor altijd een oplossing.

0800-7874565 c.westerhout@strikolith.com
Jacqueline Havermans

Jacqueline Havermans

Technisch commercieel medewerker

Jacqueline heeft met haar jarenlange ervaring alle kennis in huis.

0800-7874565 j.havermans@strikolith.com

Jacqueline heeft met haar jarenlange ervaring alle kennis in huis.

0800-7874565 j.havermans@strikolith.com
Maurice van den Kieboom

Maurice van den Kieboom

Technisch adviseur infocenter

Als er iemand vol humor én technische kennis zit, dan is het Maurice wel!

m.vandenkieboom@strikolith.com

Als er iemand vol humor én technische kennis zit, dan is het Maurice wel!

m.vandenkieboom@strikolith.com
Bennie Sophie

Bennie Sophie

Technisch commercieel medewerker

Bennie en projectadvies, 2 handen op één buik.

0800-7874565 b.sophie@strikolith.com

Bennie en projectadvies, 2 handen op één buik.

0800-7874565 b.sophie@strikolith.com
Liesbeth Oomen-Klijs

Liesbeth Oomen-Klijs

Medewerkster infocenter

Liesbeth functioneert als de spil binnen het Infocenter.

0800-7874565 l.oomen@strikolith.com
Dana Vogelaar-Mekes

Dana Vogelaar-Mekes

Medewerkster Infocenter

Dana is de duizendpoot van het Infocenter en behandelt alle sampleaanvragen.

0800-7874565 d.vogelaar@strikolith.com

Dana is de duizendpoot van het Infocenter en behandelt alle sampleaanvragen.

0800-7874565 d.vogelaar@strikolith.com
Suzanne van der Plas

Suzanne van der Plas

Medewerkster Infocenter

Suzanne is de steun en toeverlaat van het Infocenter.

0800–7874565 s.vanderplas@strikolith.com

Suzanne is de steun en toeverlaat van het Infocenter.

0800–7874565 s.vanderplas@strikolith.com
Ronald Lips

Ronald Lips

Orderadministratie

Al meer dan 25 jaar in dienst, dus in principe weet Ronald alles! 0800-7874565 r.lips@strikolith.com
Al meer dan 25 jaar in dienst, dus in principe weet Ronald alles! 0800-7874565 r.lips@strikolith.com
Roy van den Oetelaar

Roy van den Oetelaar

Technisch Adviseur

Naast zijn functie als Technisch Adviseur is Roy een fanatiek darter. Daag hem maar eens uit... 06-57387245 r.vandenoetelaar@strikolith.com
Quincy Lagarde

Quincy Lagarde

Product Marketing Manager

Traditionele en nieuwe media, Quincy weet er raad mee.

0162-514750 q.lagarde@strikolith.com

Traditionele en nieuwe media, Quincy weet er raad mee.

0162-514750 q.lagarde@strikolith.com

Marketing & PR

Quincy Lagarde

Quincy Lagarde

Product Marketing Manager

Traditionele en nieuwe media, Quincy weet er raad mee.

0162-514750 q.lagarde@strikolith.com
Janet Vlemminx

Janet Vlemminx

Marketing en Communicatiemedewerker

Janet, het creatieve brein binnen Strikolith. 0162-514750 J.Vlemminx@strikolith.com
Janet, het creatieve brein binnen Strikolith. 0162-514750 J.Vlemminx@strikolith.com
Laura Teunisse

Laura Teunisse

Marketing en communicatiemedewerker

Naast het maken van mooie, verre reizen versterkt Laura het team met haar kennis van marketing en communicatie.

0162-514750 l.teunisse@strikolith.com

Naast het maken van mooie, verre reizen versterkt Laura het team met haar kennis van marketing en communicatie.

0162-514750 l.teunisse@strikolith.com

Secretariaat / Administratie

Carmen Coman

Carmen Coman

Administratief medewerkster

Tot achter de komma, alles klopt bij Carmen. 0162-514750 c.coman@strikolith.com
Lian Kieboom-Vos

Lian Kieboom-Vos

Telefoniste / Receptioniste

Supervriendelijk en vrolijk, Lian is het zonnetje in huis.

0162-514750 l.kieboom@strikolith.com

Supervriendelijk en vrolijk, Lian is het zonnetje in huis.

0162-514750 l.kieboom@strikolith.com
Marinka Boom-Van den Elshout

Marinka Boom-Van den Elshout

Telefoniste / Receptioniste

Een vriendelijke lach en stem iedere dag, daarvoor bel je Marinka.

0162-514750 m.vandenelshout@strikolith.com

Een vriendelijke lach en stem iedere dag, daarvoor bel je Marinka.

0162-514750 m.vandenelshout@strikolith.com
Anita Rekkers

Anita Rekkers

Orderadministratie

Als "nestore" houdt Anita het dagboek bij, maar kookt ze ook wel eens voor het hele bedrijf. 0162-514750 a.rekkers@strikolith.com
Als "nestore" houdt Anita het dagboek bij, maar kookt ze ook wel eens voor het hele bedrijf. 0162-514750 a.rekkers@strikolith.com

ICT & Kwaliteit

Frans Hoefnagels

Frans Hoefnagels

Controller

Binnen Strikolith is Frans verantwoordelijk voor financiën, administratie, HRM, ICT en kwaliteit.

0162-514750 f.hoefnagels@strikolith.com
John Baeke

John Baeke

Kwaliteitsmanager / ICT beheerder

Procedures, kwaliteit en systemen. Als John het niet meer weet, dan weet niemand het.

0162-514750 j.baeke@strikolith.com

Procedures, kwaliteit en systemen. Als John het niet meer weet, dan weet niemand het.

0162-514750 j.baeke@strikolith.com

P&O

Frans Hoefnagels

Frans Hoefnagels

Controller

Binnen Strikolith is Frans verantwoordelijk voor financiën, administratie, HRM, ICT en kwaliteit.

0162-514750 f.hoefnagels@strikolith.com
Pascalle van Tol

Pascalle van Tol

P&O Assistent

P&O en Pascalle worden in één adem genoemd. Sommigen zeggen dat de P in P&O zelfs naar Pascalle is vernoemd..

0162-514750 p.vantol@strikolith.com

P&O en Pascalle worden in één adem genoemd. Sommigen zeggen dat de P in P&O zelfs naar Pascalle is vernoemd..

0162-514750 p.vantol@strikolith.com

Expeditie

Leon van Kuijk

Leon van Kuijk

Expeditie

Leon kent als een kapitein het magazijn op zijn duimpje.

Willem Riool

Willem Riool

Expeditie

Met meer dan 25 jaar Strikolith-ervaring is Willem een vertrouwd gezicht voor klanten.

Met meer dan 25 jaar Strikolith-ervaring is Willem een vertrouwd gezicht voor klanten.

ADVIES NODIG?

Onze klantenservice staat voor u klaar.

Bel 0800 – 787 45 65 of stuur een e-mailbericht via:

mail naar infocenter@strikolith.com
Top