Maak kennis met Strikolith

Strikoteam

Hier vind je het hele Strikolith team terug dat steeds tot jouw beschikking staat!

Selecteer een afdeling

Richard Ceelen

Sales Manager

T: 06-12846435        
M: richard.ceelen@strikolith.com

Corne Mol

Corne Mol

Accountmanager Projecten

T: 06-51996578        
M: corne.mol@strikolith.com

Rob van Beekvelt

Rob van Beekvelt

Accountmanager Projecten

T: 06- 18311891        
M: rob.vanbeekvelt@strikolith.com

Edward op 't Einde

Edward op 't Einde

Accountmanager Projecten

T: 06-51999363        
M: edward.opteinde@strikolith.com

Hans van den Hoek

Hans van den Hoek

Strikolith Rayonmanager Noord-West

T: 06-55114645        
M: hans.vandenhoek@strikolith.com

Michel van Dooren

Michel van Dooren

Strikolith rayonmanager Zuid-West

T: 06-12553698        
M: michel.vandooren@strikolith.com

Marc Wildenboer

Marc Wildeboer

Accountmanager Zuid-Nederland

T: 06-51338637        
M: marc.wildeboer@strikolith.com

Maarten Schoones

Maarten Schoones

Strikolith Rayonmanager Zuid-Oost

T: 06-29265901       
M: maarten.schoones@strikolith.com

Joop Eichelsheim

Joop Eichelsheim

Rayonmanager Midden Nederland

T: 06-53975716       
M: joop.eichelsheim@strikolith.com

Jeroen Woertman

Jeroen Woertman

Strikolith Rayonmanager Noord-Oost

T: 06-10202486        
M: jeroen.woertman@strikolith.com

Gerard van Rooden

Gerard van Rooden

Technisch commercieel medewerker

T: 06-33323272       
M: gerard.vanrooden@strikolith.com

 

Jenny Rommens

Jenny Rommens

Inside Sales Manager

T: 06-10928544  
M: jenny.rommens@strikolith.com

Maurice van den Kieboom

Maurice van den Kieboom

Technisch adviseur infocenter

M: maurice.vandenkieboom@strikolith.com

Liesbeth Oomen-Klijs

Liesbeth Oomen-Klijs

Medewerkster infocenter

T: 0162-514750 
M: liesbeth.oomen@strikolith.com

Dana Vogelaar-Mekes

Dana Vogelaar-Mekes

Medewerkster infocenter

T: 0162-514750 
M: dana.vogelaar@strikolith.com

Suzanne van der Plas

Suzanne van der Plas

Medewerkster orderadministratie

T: 0162-514750 
M: suzanne.vanderplas@strikolith.com

Ronald Lips

Ronald Lips

Medewerker infocenter

T: 0162-514750 
M: ronald.lips@strikolith.com

Indie Boom

Indie Boom

Administratief medewerker

T: 0162-514750 
M: indie.boom@strikolith.com

 

Janet Vlemminx

Janet Vlemminx

Communicatie manager

T: 0162-514750 
M: janet.vlemminx@strikolith.com

Bennie Sophie

Bennie Sophie

Productmanager

T: 0162-514750 
M: bennie.sophie@strikolith.com

Claudia Koppenhagen

Claudia Koppenhagen

Projectadviseur

T: 06-53554149 
M: claudia.koppenhagen@strikolith.com

Roy van den Oetelaar

Roy van den Oetelaar

Locatieleider Training Center

T: 06-57387245
M: roy.vandenoetelaar@strikolith.com

Roy van den Oetelaar

Roy van den Oetelaar

Locatieleider Training Center

T: 06-57387245 
M: roy.vandenoetelaar@strikolith.com

Jorn Willems

Jorn Willems

Trainer/Demonstrateur

T: 06-29265901 
M: jorn.willems@strikolith.com

Edwin Bolks

Edwin Bolks

Trainer / Demonstrateur

T: 06-53554977 
M: edwin.bolks@strikolith.com

Erwin van Eeden

Erwin van Eeden

Laboratoriummedewerker kwaliteit

T: 0162-514750 
M: erwin.vaneeden@strikolith.com

Kevin Hartman

Kevin Hartman

Laboratoriummedewerker

T: 0162-514750 
M: kevin.hartman@strikolith.com

Hans den Haan

Hans den Haan

Manager Operations

T: 06 - 10 60 12 24 
M: hans.denhaan@strikolith.com

Senne Rönne

Senne Rönne

Supply Chain Manager

T: 0162-514750 
M: senne.ronne@strikolith.com

Erik van Pelt

Erik van Pelt

Inkoper

T: 06-33324359 
M: erik.vanpelt@strikolith.com

Marinka Van den Elshout

Marinka Boom- 
Van den Elshout

Administratief medewerker

T: 0162-514750 
M: marinka.vandenelshout@strikolith.com

Leon van Kuijk

Leon van Kuijk

Expeditie