Strikoteam

Hier vind je het hele Strikolith team terug dat steeds tot jouw beschikking staat!

Selecteer een afdeling

Richard Ceelen

Sales Manager

T: 06-12846435        
M: r.ceelen@strikolith.com

Corne Mol

Corne Mol

Accountmanager Projecten

T: 06-51996578        
M: c.mol@strikolith.com

Rob van Beekvelt

Rob van Beekvelt

Accountmanager Projecten

T: 06- 18311891        
M: r.vanbeekvelt@strikolith.com

Edward op 't Einde

Edward op 't Einde

Accountmanager Projecten

T: 06-51999363        
M: e.opteinde@strikolith.com

Hans van den Hoek

Hans van den Hoek

Strikolith Rayonmanager Noord-West

T: 06-55114645        
M: h.vandenhoek@strikolith.com

Michel van Dooren

Michel van Dooren

Strikolith rayonmanager Zuid-West

T: 06-12553698        
M: m.vandooren@strikolith.com

Marc Wildenboer

Marc Wildeboer

Accountmanager Zuid-Nederland

T: 06-51338637        
M: marc.wildeboer@strikolith.com

Maarten Schoones

Maarten Schoones

Strikolith Rayonmanager Zuid-Oost

T: 06-29265901       
M: m.schoones@strikolith.com

Joop Eichelsheim

Joop Eichelsheim

Rayonmanager Midden Nederland

T: 06-53975716       
M: j.eichelsheim@strikolith.com

Jeroen Woertman

Jeroen Woertman

Strikolith Rayonmanager Noord-Oost

T: 06-10202486        
M: j.woertman@strikolith.com

Chris Martens

Chris Martens

Accountmanager inkooporganisaties

T: 06-53703550       
M: c.martens@strikolith.com

Gerard van Rooden

Gerard van Rooden

Technisch commercieel medewerker

T: 06-33323272       
M: G.vanrooden@strikolith.com

 

Jenny Rommens

Jenny Rommens

Inside Sales Manager

T: 06-10928544  
M: j.rommens@strikolith.com

Cor Westerhout

Cor Westerhout

Orderadministratie en logistiek

T: 0162-514750  
M: c.westerhout@strikolith.com

Maurice van den Kieboom

Maurice van den Kieboom

Technisch adviseur infocenter

M: m.vandenkieboom@strikolith.com

Liesbeth Oomen-Klijs

Liesbeth Oomen-Klijs

Medewerkster infocenter

T: 0162-514750 
M: l.oomen@strikolith.com

Dana Vogelaar-Mekes

Dana Vogelaar-Mekes

Medewerkster infocenter

T: 0162-514750 
M: d.vogelaar@strikolith.com

Suzanne van der Plas

Suzanne van der Plas

Medewerkster orderadministratie

T: 0162-514750 
M: s.vanderplas@strikolith.com

Ronald Lips

Ronald Lips

Medewerker infocenter

T: 0162-514750 
M: r.lips@strikolith.com

 

Janet Vlemminx

Janet Vlemminx

Communicatie manager

T: 0162-514750 
M: J.Vlemminx@strikolith.com

Bennie Sophie

Bennie Sophie

Productmanager

T: 0162-514750 
M: b.sophie@strikolith.com

Cees Oomen

Cees Oomen

Productmanager

T: 06-24906039 
M: c.oomen@strikolith.com

Claudia Koppenhagen

Claudia Koppenhagen

Projectadviseur

T: 06-53554149 
M: c.koppenhagen@strikolith.com

Roy van den Oetelaar

Roy van den Oetelaar

Locatieleider Training Center

T: 0162-514750 
M: r.vandenoetelaar@strikolith.com

Roy van den Oetelaar

Roy van den Oetelaar

Locatieleider Training Center

T: 0162-514750 
M: r.vandenoetelaar@strikolith.com

Jorn Willems

Jorn Willems

Trainer/Demonstrateur

T: 06-29265901 
M: j.willems@strikolith.com

Edwin Bolks

Edwin Bolks

Trainer / Demonstrateur

T: 06-53554977 
M: e.bolks@strikolith.com

Marinka Boom-Van den Elshout

Marinka Boom- 
Van den Elshout

Telefoniste / Receptioniste

T: 0162-514750 
M: m.vandenelshout@strikolith.com

Erwin van Eeden

Erwin van Eeden

Laboratoriummedewerker kwaliteit

T: 0162-514750 
M: e.vaneeden@strikolith.com

Kevin Hartman

Kevin Hartman

Laboratoriummedewerker

T: 0162-514750 
M: k.hartman@strikolith.com

Hans den Haan

Hans den Haan

Manager Operations

T: 06 - 10 60 12 24 
M: h.denhaan@strikolith.com

Senne Rönne

Senne Rönne

Supply Chain Manager

T: 0162-514750 
M: s.ronne@strikolith.com

Erik van Pelt

Erik van Pelt

Inkoper

T: 06-33324359 
M: e.vanpelt@strikolith.com

Leon van Kuijk

Leon van Kuijk

Expeditie